Pomimo ogromnego wyboru laptopów biznesowych niełatwo znaleźć ten najlepszy

Lenovo ThinkPad L390 – co zyskuje się wybierając ten sprzęt?

Zamieszczone dnia Zamieszczone w Laptopy Lenovo, Lenovo ThinkPad

Pomimo ogromnego wyboru laptopów biznesowych niełatwo znaleźć ten najlepszy. Każdy ma dobrą specyfikację. Jednak, by praca na nim była wygodna, musi sprostać konkretnym wymaganiom. Czasem jedna cecha decyduje o tym, czy wybiera się taki model, czy inny. Czy warto wybrać laptop Lenovo ThinkPad L390? Niektórzy z pewnością uznają go za optymalny dla swoich potrzeb. Każdy, kto szuka sprzętu do pracy, powinien poznać ten model.

Nowy laptop Lenovo ThinkPad L

Pomimo ogromnego wyboru laptopów biznesowych niełatwo znaleźć ten najlepszy
Autor zdjęcia: psref.microsoft.com

Poszczególne grupy serii ThinkPad oznaczone są literami. Seria L jest jedną z kilku i nie należy do najdroższych. Jak na solidne laptopy biznesowe ceny tych modeli są dosyć przystępne. Jest to sprzęt dostępny w sprzedaży od 2019 roku. Wszystkie nowości wzbudzają zainteresowanie. Lenovo ThinkPad L390 to propozycja dla osób, które szukają niedużego laptopa. Przekątna ekranu to 13,3 cala. To sprzęt wydajny. Obudowa jest dobrej jakości. Waga to 1,45 kg. Matowe ekrany o rozdzielczości Full HD to także atut. Oto co jeszcze warto wiedzieć o modelach z nowej serii ThinkPad L390:

Dla kogo Lenovo ThinkPad L390?

Laptop ten jest lekki i będzie pracował po naładowaniu przez kilkanaście godzin. Ze względu na to, jak i na swoje wymiary, będzie odpowiedni dla osób pracujących poza biurem. Doceni się w takich sytuacjach także matowy ekran urządzenia. Lenovo ThinkPad L390 to także propozycja dla kogoś, kto potrzebuje mieć sprzęt trwały oraz elegancki. Obudowa jest mocna, a kolory sprzętu to czerń oraz srebro. W modelu tym zadbano też o bezpieczeństwo danych. Jeśli dla pełnego komfortu potrzebny jest ekran dotykowy, to jest to jedna z opcji, jakie można wybrać. Opcjonalnie jest także dostępna podświetlana klawiatura.

Laptopy z tej serii to dobre urządzenia mobilne. Są wydajne, ale lekkie i długo działają po naładowaniu. Jest to propozycja dla osób szukających niezawodnego sprzętu do pracy w terenie. ThinPad L390 jest niezawodny i może się pochwalić bogatym wyposażeniem. Wart jest tego, by się nim zainteresować, kiedy potrzebny jest laptop do pracy. Nie jest to jednak sprzęt do wielogodzinnej pracy biurowej, czyli na programach biurowych. Przekątna ekranu nie gwarantuje odpowiedniego komfortu przy tego rodzaju pracy.