Toshiba Portege X30L-G jest ultrabookiem oferowanym z matrycą IPS oraz w rozdzielczości Full HD

Toshiba Portege X30L-G o doskonałej wydajności i funkcjonalności

Zamieszczone dnia Zamieszczone w Toshiba Portege

Toshiba Portege X30L-G jest ultrabookiem oferowanym z matrycą IPS oraz w rozdzielczości Full HD. Posiada on 13,3 przekątej ekranu. Jego waga jest bardzo lekka, komputer waży zaledwie 870 gramów. Dzięki temu z łatwością można go zabrać w podróż biznesową. Urządzenie zaprojektowane jest z najwyższej jakości komponentów. Jego cechą szczególną jest między innymi wytrzymała obudowa. Została ona zaprojektowana z magnezu.

Toshiba Portege X30L-G – co warto o nim wiedzieć?

Toshiba Portege X30L-G ze strony www.kuzniewski.pl posiada na pokładzie procesory z grupy Intel Core Comet Lake, które są bardzo wydajne i zapewniają efektywną pracę. 4-rdzeniowe Toshiba Portege X30L-G jest ultrabookiem oferowanym z matrycą IPS oraz w rozdzielczości Full HDprocesory zapewniają wydajną i wszechstronną pracę użytkownikowi. Komputer może posiadać do 24 GB pamięci RAM. Na jego pokładzie znajduje się wysokiej jakości dysk M.2 w standardzie NVMe. Komputer oferowany jest z dużą ilością złączy. Wśród nich można wymienić między innymi:

  • 2 porty USB typu A,
  • USB typu C,
  • czytnik kart microSD,
  • port Bluetooth,
  • wejście HDMI.

Na pokładzie Toshiba Portege X30L-G znajduje się także funkcjonalne gniazdo słuchawkowe, port WLAN. Komputer wspierany jest poprzez system operacyjny Windows 10 Professional. Komputer posiada układ szyfrowania TPM dzięki któremu można zabezpieczyć klucze dostępowe oraz inne tajne dane. Ma on również wzmocnioną konstrukcję, dzięki czemu chroniony jest przed upadkiem. Ma on również wbudowaną kamerę internetową. Podświetlana klawiatura zapewni dobre warunki do pisania również nocą.

Komputer może wydajnie pracować na baterii do nawet 540 minut. Posiada on 4 komory baterii. Akumulator litowo-jonowy charakteryzuje się porządnym wykonaniem oraz wysoką jakością. Matryca urządzenia jest matowa co zapewnia doskonałe warunki estetyczne. Redukuje ona również wszelkie refleksy świetlne, co często pojawia się w czasie letniej pogody. Procesor w tym komputerze jest energooszczędny, charakteryzuje się on świetną wydajnością. Zatem Toshiba Portege X30L-G może być stosowany do obsługi zaawansowanych programów.