Procesor Core i7 o czterech rdzeniach to też istotna zaleta Toshiba Portege X30L-G, bo ten plus znaczy bardzo wiele w przypadku lekkiego laptopa. atutem tego procesora jest jego elektroniczna żywotność, czyli nawet po tych czterech latach od zakupu działa tak jak nowy

Toshiba Portege X30L-G – kolejna atrakcyjna opcja

Zamieszczone dnia Zamieszczone w Toshiba Portege

Inny i nadal bardzo atrakcyjny Toshiba Portege X30L-G (o którym także tutaj: https://www.kuzniewski.pl/k4731,laptopy-toshiba-dynabook-portege-portege-x30l-portege-x30l-g.html) to system operacyjny Windows 10, 13,3 cala ekranu, matowa matryca, 16 GB pamięci RAM typu DDR4,  dysk twardy typu SSD o pojemności 1000 GB, Bluetooth, trzy porty typu USB, niska masa własna, wbudowany mikrofon, jeden port HDMI, kamera internetowa, podświetlana klawiatura, czytnik kart microSD, wzmocniona konstrukcja, czytnik linii papilarnych i atrakcyjna obudowa. Modelu tego zapewne nie doceni informatyk pracujący nad materiałem filmowym w jakości 4K, bo on potrzebuje opcji droższej i lepszej, ale nawet tacy specjaliści używają lżejszych laptopów, bo nie wszędzie chcą nosić coś ważącego ponad trzy kilogramy. Natomiast kobiety pracujące docenią ten sprzęt ze względu na Bluetooth, dzięki któremu można wysyłać fotki ze smartfona na dysk laptopa.

Procesor Core i7 o czterech rdzeniach to też istotna zaleta Toshiba Portege X30L-G, bo ten plus znaczy bardzo wiele w przypadku lekkiego laptopa. atutem tego procesora jest jego elektroniczna żywotność, czyli nawet po tych czterech latach od zakupu działa tak jak nowyMatowa matryca Toshiba Portege X30L-G to też bardzo wiele znaczący plus dla ludzi pracujących w biegu, bo oni doceniają to, że część pracy mogą wykonać w miejscu obficie nasłonecznionym, czyli tam gdzie matryca błyszcząca raczej sobie nie poradzi. Obecnie tak pracuje wiele osób, bo pewna część pracujących woli kończyć pracę na tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie jest o wiele ładniej. W tym modelu Toshiba plusem jest też podświetlana klawiatura, dzięki której da się też pracować wieczorem i to poza domem, czyli na ławce w ogrodzie.

Procesor Core i7 o czterech rdzeniach to też istotna zaleta Toshiba Portege X30L-G, bo ten plus znaczy bardzo wiele w przypadku lekkiego laptopa. atutem tego procesora jest jego elektroniczna żywotność, czyli nawet po tych czterech latach od zakupu działa tak jak nowy. Taką żywotnością nie mogą się popisać tanie laptopy, które też są słabe konstrukcyjnie. Jeden upadek na podłogę z wysokości około metra i tani laptop nadaje się do wyrzucenia, a ceniony model Toshiba może upaść nie raz i co najważniejsze będzie nadal działał. dodatkowo kobiety pracujące docenia go za masę detali upiększających typowych dla lepszej i cenionej marki. Obecnie takie upiększenia są normą i to nawet w przypadku komputera ze średniej półki cenowej.