Akuratny Toshiba Portege X30L-G to także matowa matryca, która jest normą i w laptopach lekkich i w tych masywniejszych, bo w czasach obecnych ludzie często pracują w biegu, a matowa matryca ułatwia pracowanie w lokalizacjach obficie nasłonecznionych, czyli w porównaniu z matrycą błyszczącą jest ona rewelacją, dzięki której można kończyć pracę także na tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie jest ładnie

Toshiba Portege X30L-G – inna akuratna opcja

Zamieszczone dnia Zamieszczone w Toshiba Portege

Jeden z popularniejszych Toshiba Portege X30L-G ze sklepu internetowego kuzniewski.pl to 13,3 cala ekranu, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GB, procesor Core i7 o czterech rdzeniach, wzmocniona konstrukcja, niska masa własna, Bluetooth, trzy porty typu USB, jeden port HDMI, wbudowany mikrofon, podświetlana klawiatura, czytnik linii papilarnych, pojemna bateria, kamera internetowa i urodziwa obudowa. Ze względu na zalety wielu uzna ten model za akuratny dla pracującej kobiety, bo jest on lekki i ma też mikrofon wraz z kamerą internetową. Dzięki temu osprzętowi można robić wideokonferencję z miejsca pracy lub z domu, a wbudowany Bluetooth to także możliwość przesyłania plików bezprzewodowo na dysk laptopa, czyli przesyłanie filmów i zdjęć ze smartfona.

Akuratny Toshiba Portege X30L-G to także matowa matryca, która jest normą i w laptopach lekkich i w tych masywniejszych, bo w czasach obecnych ludzie często pracują w biegu, a matowa matryca ułatwia pracowanie w lokalizacjach obficie nasłonecznionych, czyli w porównaniu z matrycą błyszczącą jest ona rewelacją, dzięki której można kończyć pracę także na tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie jest ładnieAkuratny Toshiba Portege X30L-G to także matowa matryca, która jest normą i w laptopach lekkich i w tych masywniejszych, bo w czasach obecnych ludzie często pracują w biegu, a matowa matryca ułatwia pracowanie w lokalizacjach obficie nasłonecznionych, czyli w porównaniu z matrycą błyszczącą jest ona rewelacją, dzięki której można kończyć pracę także na tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie jest ładnie. Za plus tego konkretnego modelu można uznać też czytnik linii papilarnych, czyli dodatkowe zabezpieczenie chroniące naszą cenną pracę wtedy gdy znajdujemy się poza stanowiskiem pracy.

Wzmocniona konstrukcja Toshiba Portege X30L-G to także bardzo wiele znaczący atut, bo ludzie chodzący z laptopami raz na jakiś czas uderzają nimi o blat biurka lub o framugę drzwi. Laptop bardzo tani raczej kiepsko znosi tego typu przygody, ale ten model to marka, czyli też reputacja i sprawdzone rozwiązania. W jego przypadku bardzo wiele znaczy też procesor Core i7 o czterech rdzeniach, a konkretniej jego żywotność elektroniczna. Ten konkretny procesor nawet po tych czterech lub pięciu latach działa tak jak nowy, a na dokładkę ten model marki Toshiba to też urodziwa obudowa, czyli detale upiększające, które podobają się pracującym kobietom, bo to cenne wyróżnienie.