HP ProBook x360 435 G7 to konwertowalne urządzenie, które może pełnić jednocześnie funkcję tabletu oraz notebooka

HP ProBook x360 435 G7 – konwertowalny i multimedialny

Zamieszczone dnia Zamieszczone w Laptopy HP

HP ProBook x360 435 G7 to konwertowalne urządzenie, które może pełnić jednocześnie funkcję tabletu oraz notebooka. Ekran urządzenia jest matowy i dotykowy. Co ważne, matrycę można kręcić wokół własnej osi nawet 360 stopni. Ten wysokiej klasy sprzęt jest przeznaczony do pracy biurowej oraz do zaawansowanych projektów i obsługi aplikacji.

HP ProBook x360 435 G7 to konwertowalne urządzenie, które może pełnić jednocześnie funkcję tabletu oraz notebookaNotebook jest niezwykle smukły i kompaktowy, posiada 13,3 cali. W tak małej obudowie mieści się natomiast wiele złączy i udogodnień. Znajduje się tu m.in. czytnik linii papilarnych, który dba o bezpieczeństwo osoby korzystającej z urządzenia. Układ szyfrowania TPM również jest dostępny w tej konfiguracji. Dodatkowo na pokładzie komputera znajdują się aż 3 porty USB. Na uwagę zasługuje również procesor, jest to energooszczędny AMD Ryzen 3 4300U, który pozwala korzystać z wyspecjalizowanych funkcji komputera. Posiada on dużą moc obliczeniową.

HP ProBook – godna rozpatrzenia propozycja dla freelancera

HP ProBook x360 435 G7 posiada wytrzymałą baterię, która może działać nawet 9 godzin. Model ten kompatybilny jest z najnowszym systemem operacyjnym czyli z Windows 10 Professional. Warto zaznaczyć, że to konwertowalne urządzenie posiada pojemny dysk SSD. Jego pojemność wynosi 128, 256 bądź też 512 GB. Komputer ten może poszczycić się również zintegrowaną kartą graficzną AMD Radeon Vega 5. Jest to karta zaprojektowana przez profesjonalistów dla biznesowych użytkowników. Samo urządzenie jest bardzo lekkie, jego waga nie przekracza 1,5 kg.

Użytkownik decydujący się na zakup HP ProBook x360 435 G7 z www.kuzniewski.pl ma do wyboru aż 3 warianty związane z matrycą. Otóż, matryca w pierwszym przypadku zaprojektowana jest w technologii IPS, odwzorowuje ona przestrzenie barw w około 60%. Natomiast drugi wariant charakteryzuje się odwzorowaniem przestrzeni sRGB w około 100%. W kolejnym wariancie pojawia się filtr prywatyzacyjny HP Sure View.56. Z pozostałych funkcji, HP ProBook x360 435 G7 może poszczycić się:

  • portem Bluetooth,
  • wbudowaną kamerą 0,92 MPix,
  • 3 portami USB,
  • obsługą kart pamięci microSD.
Biznes zdjęcie z freepik - pl.freepik.com